Otwieramy nabór! Zgłoś swój projekt na Ogólnopolską Giełdę Projektów 2015 "Animacja + Przestrzeń publiczna"

14 / 08 / 2015

Zgłoś swój projekt z zakresu animacji kultury związany z przestrzenią publiczną, przyjedź do Katowic i podziel się dobrymi praktykami z animatorami kultury z całej Polski! Nabór inicjatyw na Ogólnopolską Giełdę Projektów trwa do 18 września! Współorganizatorem wydarzenia jest Instytucja Kultury Katowice - Miasto Ogrodów, partnerem merytorycznym Regionalny Ośrodek Kultury w Katowicach, a partnerem organizacyjnym Akademia Sztuk Pięknych, w której siedzibie spotkamy się już 7 i 8 grudnia.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania projektów na Ogólnopolską Giełdę Projektów 2015, która odbędzie się w dniach 7-8 grudnia w Katowicach pod hasłem "Animacja + Przestrzeń publiczna". 

Do naboru mogą być zgłaszane projekty animacyjne redefiniujące, zmieniające i tworzące przestrzeń publiczną. Projekty dotyczące i inspirowane konkretną przestrzenią, jej historią, charakterem i tożsamością. Projekty wzmacniające więzi lokalne w oparciu o wspólną przestrzeń (np. podwórko, przystanek, osiedle, klatka schodowa, plac). Projekty, twórczo angażujące uczestników w działania kreujące i przekształcające przestrzeń. Projekty, które ujawniają tematy na co dzień nieobecne lub niedostrzegane w przestrzeni publicznej i pozwalają je zrozumieć i oswoić.

Zgłaszane projekty muszą być zrealizowane lub być na zaawansowanym etapie realizacji w okresie od dnia 1 stycznia 2014 roku do dnia 31 grudnia 2015 roku. Ocenie nie podlegają projekty biorące udział w poprzednich edycjach Ogólnopolskiej Giełdy Projektów.

  • Termin nadsyłania zgłoszeń: do 18 września 2015 roku.
  • Wyniki naboru ogłosimy do 23 października 2015 roku.

 

Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem naboru. Aby przygotować się do wypełnienia formularza, zachęcamy do zapoznania się z jego wzorem. Prosimy równiez pamiętać o załączeniu oświadczenia.

Czy dodałeś już swój projekt na Platforma Kultury? Czas to nadrobić! Ocenie będą podlegały jedynie przedsięwzięcia umieszczone na naszym portalu. Kliknij, zaloguj się i dodaj informację.

W razie problemów technicznych oraz pytań i wątpliwości dotyczących Ogólnopolskiej Giełdy Projektów 2015 prosimy o kontakt z Ireną Madej pod adresem imadej@nck.pl, tel: 22 210 01 94.

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

źródło: http://www.platformakultury.pl/artykuly/136949-otwieramy-nabor-zglos-swoj-projekt-na-ogolnopolska-gielde-projektow-2015-animacja--przestrzen-publiczna-.html

 

 


Wróć

0
Facebook