Chcesz współorganizować Festiwal Teatralny? Zgłoś się - zostań wolontariuszem - Maszynistą!

18 / 05 / 2017

Lubisz wyzwania? Chcesz współtworzyć festiwal? Teatralna Maszyna Pszczyna wraz z Regionalnym Instytutem Kultury w Katowicach zapraszają do udziału w projekcie szkoleniowo-wolontariackim Maszynownia Wszechstronne Ćwiczenia 2017! Festiwal rusza pełną parą 15 czerwca i trwa do 18 czerwca.

Będąc Maszynistą masz szansę zdobyć zupełnie nowe umiejętności i doświadczenia. Przez 4 dni będziesz pracować przy organizacji i obsłudze technicznej dużej imprezy i przekonasz się, jak wyglądają kulisy jej produkcji. Dla Maszynistów został przygotowany również warsztat szkoleniowy certyfikowany przez Regionalny Instytut Kultury w Katowicach

Podczas trwania festiwalu organizator zapewnia umowę wolontariacką wraz z ubezpieczeniem, gwarantuje też bezpłatne noclegi oraz ciepły posiłek. Po zakończeniu imprezy otrzymasz certyfikat potwierdzający Twój wkład w organizację wydarzenia.

Jeśli więc masz ukończone 16 lat i właśnie w taki sposób chciałbyś poczuć zbliżające się wielkimi krokami wakacje, zgłoś się, zostań Maszynistą! Nie zwlekaj, czekamy do 26 maja - wypełnij formularz! O wynikach rekrutacji organizatorzy będą informowali do 31 maja. Z wybranymi Maszynistami skontaktujemy się indywidualnie.

Formularz zgłoszeniowy:

KLIK!

Wróć

0
Facebook